سلام من اومدم

سلام، من اومدم

سلام به همگی اونایی که دارن وبلاگ منو می‌خونن . از همتون تشکر فراوان می‌کنم. امید وارم که از وبلاگم خوشتون بیاد، اگر هم خدای نکرده خوشتون نیومد، لطفا بگید که کجاش عیب داره.

من می‌خوام در وبلاگم از خودم، دوستانم، محل زندگیم و از این جور چیزها بنویسم.

پس باز  هم خواهش می‌کنم اگر از وبلاگم خوشتون نیومد بگید.

من کلاس چهارم دبستان هستم، در زاهدان زندگی می‌کنم، دوستان زیادی دارم  البته ۵ دوست واقعا صمیمی که با دختر خاله‌ی عزیزم می‌شه ۶ تا. من و دوستای صمیمیم آن قدر هم دیگر را دوست داریم و به هم نزدیکیم که مانند خواهر (خواهر گفته) می‌مانیم. برای همین اسم وبلاگم رو گذاشتم من و دوستان.

/ 10 نظر / 8 بازدید
هاپوتی

سلام. خوش اومدی. هنوز که زیاد ننوشتی. امیدوارم هر چی مینویسی خوب و دوست داشتنی و بدون عیب و ایراد باشه. خوشحالم دوستان به این خوبی داری. قدر دوستانت رو بدون و با اونا مهربون باش. مخصوصا با دختر خاله‌ی عزیزت که از پیام‌های قبلیش معلومه دختر خیلی خوبیه و به تو اهمیت می ده. دختر گلم شاد و موفق و سربلند باشی

هاپوتی

راستی تو می‌تونی اینجا در مورد کتاب‌هایی که خوندی و می‌دونی برای بچه‌ها و دوستات هم مفیده بنویسی. نوشتن خاطرات هم خوبه. وقتی تو از خوبی‌های زندگی یا حتی سختی‌هاش می‌نویسی همش خاطره موندگار می‌شه. خوبی‌ها به تو روحیه میدن و سختی‌ها عبرت می‌شن یا کمکت می‌کنن بهتر زندگی کنی. ولی اگر ننویسی فراموش میشه. چقدر خوبه یک بار هم از خاطرات استرالیا بنویسی. اگر ننویسی ممکنه همه رو فراموش کنی.

بابا

سلام گلپر بابا. حالت خوبه؟ من سعي ميكنم هر روز بيام وبلاگ قشنگتو بخونم. تو هم سعي كن هر روز بنويسي. ضمناً‌ عكس هم ميتوني بذاري توي وبلاگ كه قشنگ تر هم بشه فعلا سرم شلوغه بايد به كارم برسم بعدا ميام بيشتر برات مينويسم خداحافظ

دخترخاله عزیزت عالیه

سلام چه وبلاگ جالبی واقا خودت نوشتی[تعجب] اره فهمیدم حتمابه خودم رفته ای[خجالت]

حسین

مطالب خوندم خیلی قشنگ بود امیدوارم همیشه تو کارایی که انجام میدی موفق باشی

حسین

راستی عکس هم کار کنی عمو مشتریم

یک دوست

سلام. پس چرا دیگه نمینویسی؟ حالا که مدرسه هم تعطیله. لطفا بنویس

سید احسان مرجانی

سلام به به خیلی عالیه اگه کم کم ادامه بدین بزرگ تر که شدین نویسنده بزرگی میشین

تمنا

سلام به منم سر بزن دست نوشتنت عالیه

روژین

سلام عزیزم تو که ایرادی نداری که بخوایم بهت بگیم تو همه جوره عالی هستی عزیزم. این همه برات نظر گذاشتم تو هم بیا به ادازه ی تمام نظرایی که برات گذاشتم برام نظر بزار تا بی حساب شیم وگرنه دیگه توی وبلاگت نمیام! نترس بابا شوخی کردم ولی نظر بذازی بدم نیست ها! خداحافظ عزیزم.