من و دوستان

❤❤❤تیک تاکتو قطع کن ساعت، میخوایم با هم باشیم❤❤❤

دوستان2

سلام عرض می‌کنم به خوانندگان عزیز وبلاگم.

همان طور که از اسم مطلبم پیداست می‌خواهم درباره بقیه‌ی دوستانم بنویسم.لبخند

من یک دوست دارم که اسمش فاطمه‌ست و خیلی هم دختر ناز و تو دل برویی. من و فاطمه از کلاس اول با هم دوستیم. من خیلی از فاطمه خوشم می‌آد. حقیقتش اینه که... راستش نمی‌تونم حس خودم را به فاطمه برای شما بنویسم. دیدین که بعضی وقت‌ها از یکی خیلی خوشتون می‌آد و دوست دارین که هی باهاش حرف بزنین، یه جورایی باهاش شادین، منم با فاطمه همین طوریم. اصلاً به نظر من  فاطمه تکه، معمولاً هم شوخی‌هاش خیلی باحاله.

یکی دیگه از دوستام اسمش رضوانست، از کلاس اول با هم بودیم تا امسال که دیگه هم مدرسه‌ای نیستیم، برای همین هم نمی‌توانم زیاد درباره‌اش بنویسم.

دوست دیگم اسمش شیواست. پارسال از یزد اومدند زاهدان. من و شیوا تقریبا دو ساله با هم دوستیم، ولی انگار که سال‌هاست همدیگر را می‌شناسیم. شیوا هم مثل فاطمه‌ست. خیلی خیلی دختر باحالیه. اصلاً بینهایت باحاله.

من و شیوا و فاطمه‌ ویگانه و رضوانه مثل چندتا خواهریم. البته پارسال، یه تعهد نامه‌ای بود که توش نوشته‌ بود که ما پنج تا دوست از این به بعد مثل خواهریم و از این جور چیزا. شیوا و فاطمه و یگانه و رضوانه تعهد نامه رو امضا کردند ولی من نه.  تعجب راستی ما که با هم اینقدر دوستیم، توی مدرسه با هم آشنا شدیم( لبته به غیر از من و یگانه)

خلاصه، بعضی از بچه‌ها فکر می‌کنند خواهر یا برادر نداشت چه قدر بده.یه وقت سؤتفاهم نشه، من نمی‌گم که خواهر و برادر نداشتن خوبه، من منظورم اینه که ما می‌توانیم با دوستانمان مثل خواهر باشیم، گرچه هیچ وقت کسی نمی‌تواند جای کس دیگری را در قلب ما بگیرددل شکسته

[ ۱۳٩٠/٧/٢٥ ] [ ٦:٥٠ ‎ب.ظ ] [ گلپر79 ] [ نظرات () ]