من و دوستان

❤❤❤تیک تاکتو قطع کن ساعت، میخوایم با هم باشیم❤❤❤

کمی درباره ی مد

سلام. این دفعه می خوام یکم درباره ی مد بگم!!!

وقتی کلمه ی مد مطرح می شه، بیشتریان ذهنشون به طرف لباس های عجیب و غریب بعضی جلف فروشان و پوشان یا بد حجابی و مدل موهای مختلف و... می ره، که بعضی ها برای جلب توجه از این جور چیزا استفاده می کنند که این ریشه در ضعف فرهنگی داره که نشانه ی کم کاری از سوی جامعه ی تولیدیه ماست. اگر تولید کنندگان از قبل درباره ی کاتلاشون تبلیغ کنند، مردم هم کم کم جذب می شند.

یه سوال ازتون می پرسم جدی جواب بدید، به نظر شما، کشور ما یکم غرب زده نشده؟؟؟

 

 

 


 

 

 

درباره ی مد یه سوال مهم ازتون می پرسم:

شما برای خرید یه لباس به چه چیز اون توجه می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب چیزی که خیلی خیلی خیلی واضحه، اینه که جواب ها همه مختلف اند، یکی میگه رنگ، یکی می گه طرح، یکی می گه کشور تولید کننده! یکی دیگه می گه قیمت و... همه ی نظرها با هم فرق می کنند.

بعضی ها معیارشون برای انتخاب یه لباس فقط قیمت اونه، یعنی نه رنگ، نه طرح و نه هیچ چیز لباس براشون اهمیت نداره و همیشه دنبال یه لباس ارزون می گردند.

برای این عده، مد یه کلمه ی غریب و بیگانست. لباس های بی روح و شاید هم بی کیفت چیزیه که این عده می خوان!!!!!!!!!!!!!!!

عده ای دیگر نیز هستند که در کنار قیمت لباس، اینکه لباس روح داشته باشه هم مهمه.

شاد پوشیدن و استفاده از رنگ و طرح های مختلف خود باعث ایجاد یک مد می شه.

در طی چند سال گذشته، یه کارایی جهت همین مدگرایی انجنام شده اما هنوز خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی راه داریم تا مد تو کشورمون درست شه.

البته فعلا که...

من الان درباره ی مد یه چیزایی خوندم و مطالب بالا چیزهایی بود که از خوندن مطلب اصلی به دست اوردم. به نظرتون این می شه کپی کاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تحلیلش کردمنیشخند

حالا بذارید به زبان بچگانه ی خودم از مد بگم.

 

الان تو این کشوری که ما هستیم و در این زمانه، خیلی ها از مد تعریفشون مویه ســیخ ســـیخ و مانتو کوتاه و شلوار پارست. اما این مدهای عجیب و غریب و شاید هم مزحک، از کجاست و از کجا اومدند؟

وقتی یه جلف فروش، یه شلوارایی وارد(یا شاید هم تولید) می کنه، برای اینکه بتونه بفروشتشون چند نفر رو استخدام می کنه و این چند نفر اون شلوار و می پوشند و می رند تو خیابانو می گردند تا مردم ببیننشون. اینجوری مردم با دیدن یه طرح جدید، می رند و اونو می گیرند، به خیال اینکه دارند از مد پیروی می کنند(طفلی ها)

و این می شه که یه مد جدید میاد تو بازار.

ببخشید دیگه. من زیاد از مد سر در نمیارم و ایناچیزایی بود که از این ور و اون ور خونده و شنیده بودم.

خب، امیدوارم خوشتون اومده باشه.

خدانگهدار...بای بایقلب

 

 

 

[ ۱۳٩۱/٦/٤ ] [ ٦:٠٧ ‎ق.ظ ] [ گلپر79 ] [ نظرات () ]